PicsArt Animator: GIF ve Video

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 84.9 MB
  • Version 1.6.3
  • Dil Türkçe
  • Firma PicsArt
IOS cihazınıza indireceğiniz PicsArt Animator mobil uygulaması son derece kaliteli bir uygulamadır.

En iyi uygulama olarak adlandırılan, kullanımı kolay ve maksimum işlevsellik sağlayan bir animasyon oluşturucusu ve karikatür yapımcısı olarak karşımıza çıkan PicsArt Animator uygulamasında saatlerce sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. 

Hayal gücünüze ve mizah anlayışına güveniyorsanız PicsArt Animator mobil uygulamasını IOS iletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Uygulama sayesine profesyonel bir çalışma yapmak için katman özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Uygulama ile bir çok katman üzerinde birbirinden farklı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. 

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan PicsArt Animator uygulamasında kalemlerden, animasyonlu çıkartmalar ve bunun yanı sıra çizim yaparken işinize yarayacak bir çok araçtan hiç bir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. Eğlenceli GIF'ler ve animasyonlar oluşturmak için harika bir uygulama PicsArt Animator uygulamasında sizde kendinizi ifade eden çalışmalar ortaya koyun. 

Animasyonları video veya GIF olarak kaydedin ve YouTube, Facebook ve Instagram gibi sosyal ağlarda paylaşarak çalışmalarınızı arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilirsiniz.  Karmaşık animasyonlar için birden fazla katman içerisinde kullanabilirsiniz. Animasyonun hızını ve uzunluğunu da kontrol altında tutarak kendinize göre ayarlayabilirsiniz. 

PicsArt Animator: GIF ve Video indir