PicsArt Animator: GIF ve Video

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 84.9 MB
  • Sürüm 2.3.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici PicsArt
PicsArt Animator mobil uygulaması cep telefonunuzda kullanabileceğiniz en kaliteli fotoğraf uygulamasıdır.

Fotoğraf alanında geliştirilmiş en iyi uygulamalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkan PicsArt Animator uygulamasını kullanırken çok eğleneceksiniz. Android  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebileceğiniz PicsArt Animator mobil uygulaması animasyon ve eğlenceli karikatürler yaparak uygulamayı her anlamda faydalı kullanabilirsiniz. 

Birkaç basit adımda, karikatür videolar, animasyonlu GIF'ler ve komik doodle'lar oluşturarak hayal dünyanızı ortaya çıkartabilirsiniz. Bilgisayar düzeyinde kullanabileceğiniz fotoğraf uygulamaları ile yarışır konumda olan PicsArt Animator uygulamasında sizde kendinizi geliştirebilirsiniz. PicsArt Animator, çift kareler, katmanlar, tam donanımlı çizim araçları, animasyonlu çıkartmalar, eni emojile gibi animasyon özellikleri ile doludur.

Bu özelliklerin her birini ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Animasyon ve karikatür anlamında kullanabileceğiniz harika bir uygulama olarak gördüğüm PicsArt Animator uygulaması ile sizde cep telefonunuzda harika eserler oluşturabilirsiniz. Daha sonra bunları kaydedebilir ve arkadaşlarınıza göndererek eğlencenizi iki katına çıkartabilirsiniz. 

PicsArt stüdyosu tarafından gelişmiş olan PicsArt Animator ile Android cihazınızda başarılı karikatürler ve animasyonlar geliştirebilirsiniz. Birden fazla katmandan faydalanarak karmaşık çalışma alanı problemini ortadan kaldırabilirsiniz ve daha kaliteli bir çalışma ortaya çıkarmış olursunuz. 

PicsArt Animator: GIF ve Video indir